EN
EN

производи

производи

Emeil:[email protected]

телефон :86-051389077744

Додај :Rm1808, Зграда 27, КБР, градот Nantong, Jiangsu покраината, Кина Поштенски:226004

  • https://www.bobomachine.com/img/trimming_and_beading_machine.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/24/20190124091954_743.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/24/20190124092009_265.jpg

Порамнување И Украсување машина

 

Услови за достава: EXW,FCA,ФАС,ФОБ,ЦФР,CIF,КПТ,ЦИП,DAT,ДАП,ДДП

плаќање: 30% аванс од T / T,билансот надолу пред пратката.

Водечко време: witin 10-35 дена по добивањето на одредување на плаќање.

гаранција: во рок од една година од денот на B / L.


Испраќам барање

  • спецификација

Машината за потсекување и капки се користи за кастрење,празно притискање и hemming за сите видови на cookwares.  

Главните технички податоци

модел

BHD-25

Максимален дијаметар на работното парче

200mm

Максимална дебелина на работ Curl

1.5mm

Макс Висина на работното парче

200mm

Работно начин

притисок на маслото

Хидро-цилиндричен дијаметар

80mm

Тежина

400килограм

Димензии

1700*1000*1950mm

Испраќам барање

  Кликни за да се освежи