EN
EN

производи

производи

Emeil:[email protected]

телефон :86-051389077744

Додај :Rm1808, Зграда 27, КБР, градот Nantong, Jiangsu покраината, Кина Поштенски:226004

  • https://www.bobomachine.com/img/rivet_less_clinching_machine_for_hvac_duct_joint.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/17/20190117134150_204.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/17/20190117134200_817.jpg

Занитвам помалку стегање машина за греење канал Заедничкиот

 

Услови за достава: EXW,FCA,ФАС,ФОБ,ЦФР,CIF,КПТ,ЦИП,DAT,ДАП,ДДП

плаќање: 30% аванс од T / T,билансот надолу пред пратката.

Водечко време: witin 10-35 дена по добивањето на одредување на плаќање.

гаранција: во рок од една година од денот на B / L.

Испраќам барање

  • спецификација

Машините се користи за воздух канал заеднички. нема потреба занитвам,исто така напојува со пневматски driven.The возбудлив машина нуди поголема конзистентност, продуктивноста, и пониска цена во споредба со рачна возбудлив.

Главните технички податоци 

1.1 висина краци:365mm

1.2 длабочината краци:500mm

1.3 Работа брзина:1сек / парчиња

1.4 доза притисок:2-7бар

1.5 целосното:100mm

1.6 излезен притисок:0.6-5тон,прилагодливи.

1.6 димензија:1040x650x2100mm

1.7 Тежина:500килограм

1.8 моќ:0.02kw

 

Гаранција и по-SAle Користење

Гарантниот рок е една година од денот на B / L. Во овој период, ние ќе им понуди бесплатна делови за промена ако квалитет на машина проблем. Исто така, на резервни делови можат да бидат понудени во оригиналната цена после тоа. Товарни за испраќање на дел ќе бидат платени од страна на купувачот.

Испраќам барање

  Кликни за да се освежи