EN
EN

производи

производи

Emeil:[email protected]

телефон :86-051389077744

Додај :Rm1808, Зграда 27, КБР, градот Nantong, Jiangsu покраината, Кина Поштенски:226004

  • https://www.bobomachine.com/img/portable_seam_locker_.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/17/20190117112845_234.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/17/20190117112853_399.jpg

Пренослив цвест шкафче

 

Услови за достава: EXW,FCA,ФАС,ФОБ,ЦФР,CIF,КПТ,ЦИП,DAT,ДАП,ДДП

плаќање: 30% аванс од T / T,билансот надолу пред пратката.

Водечко време: witin 10-35 дена по добивањето на одредување на плаќање.

гаранција: во рок од една година од денот на B / L.

Испраќам барање

  • спецификација

Алатката е идеален за затворање криви директно или Питсбург цвест канали. Со користење на автоматска работа тркалаат формирање, алатката брзо и тивко затвора автоматски цвест во еден премин. 

Главните технички податоци

плоча Дебелина(mm)

0.6-1.5

прирабница Висина

8-12mm

Минимална Внатрешна Диа.(mm)

300

Минимална Надворешен Диа(mm)

500

работна брзина (m / min)

6-10

моќност на мотор(w)

500

Испраќам барање

  Кликни за да се освежи