EN
EN

производи

производи

Emeil:[email protected]

телефон :86-051389077744

Додај :Rm1808, Зграда 27, КБР, градот Nantong, Jiangsu покраината, Кина Поштенски:226004

  • https://www.bobomachine.com/img/pittsburgh_lock_forming_machine-87.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/16/20190116165644_889.jpg

Питсбург заклучување Формирање машина

 

Услови за достава: EXW,FCA,ФАС,ФОБ,ЦФР,CIF,КПТ,ЦИП,DAT,ДАП,ДДП

плаќање: 30% аванс од T / T,билансот надолу пред пратката.

Водечко време: witin 10-35 дена по добивањето на одредување на плаќање.

гаранција: во рок од една година од денот на B / L.

 

Испраќам барање

  • спецификација

Технички параметри:

1. модел: LC-12М

2. Капацитет на листот: 0.6mm ~ 1.2mm

3. моќност на мотор: 2.1KW

4. заклучување форма:

5. Тежина: 320КИЛОГРАМ

6. димензија: 1230*660*1000mm(L * W * H)

Испраќам барање

  Кликни за да се освежи