EN
EN

ЗА НАС

BOBO Машинско копродукции, Ltd. лоцира во Nantong Сити, Jiangsu покраината, само околу 2 \ часа возење од Шангај Пудонг Меѓународниот аеродром. ние, нови основана во 2010, се специјализирани во автомобилската индустрија машина, HVAC канал машина, итн, PU пена машина, и различни видови на обработка на метали машини.

Прочитај повеќе

Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви снабдување машината за квалитет со конкурентна цена и професионална услуга по-продажба. BOBO машина ќе биде вашиот најголем сигурен машини решение снабдувач во Кина. Ние сме подготвени да се воспостави долги деловни односи со вашата ценета компанија, како снабдувач, партнер и пријател. Топло ви посакам добредојде од целиот свет.

Прочитај повеќе

Дали си заинтересиран

да дознаете повеќе за BOBO производи и решенија машина?

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ


BOBO Машина има 5+ години искуство со обезбедување на широка област на специјалност услуги дела наведени подолу.

Платина странство трговија lnc.is на Бихаќ,со разумна цена квалитетот натпревар работа и услуга по продажбата инженеринг


центар за вести

Повеќе