EN
EN

производи

производи

Emeil:[email protected]

телефон :86-051389077744

Додај :Rm1808, Зграда 27, КБР, градот Nantong, Jiangsu покраината, Кина Поштенски:226004

  • https://www.bobomachine.com/img/duct_zipper.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/11/20190111114415_159.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/11/20190111114433_712.jpg

канал ципа

 

Услови за достава: EXW,FCA,ФАС,ФОБ,ЦФР,CIF,КПТ,ЦИП,DAT,ДАП,ДДП

плаќање: 30% аванс од T / T,билансот надолу пред пратката.

Водечко време: witin 10-35 дена по добивањето на одредување на плаќање.

гаранција: во рок од една година од денот на B / L.

 

Испраќам барање

  • спецификација

канал seaming технологија РАС е докажано во повеќе од 2000 инсталации ширум светот, Како на повеќето напредни ергономски дизајн. Резултатот е РАС Duct ципа. Тоа ви овозможува да се произведуваат на највисок квалитет на канал работа побрзо, полесно, и попрофитабилно од кога било досега!РАС технологија и инженеринг има преземено во процесот на seaming од традиционалните три чекори сведува на само еден. Традиционалната форма методи ролна потоа ресивер за заклучување, ролна форма на прирабница, и конечно поврзување на две и затворете цвест. На РАС Duct ципа прави сето тоа во една мазна и едноставна операција! Резултатот е чиста заеднички со, исклучително тесни канали, и извонредно брз систем throughput.The поддржува канали на која било големина и облик на висина од 700 mm (27 инчи).Оваа исклучително продуктивна "во Inline-изведба" се движи низ машината заедно со работата на канал. По една цвест е завршена, операторот едноставно става на канал крст кон системот на материјал насоки и тоа слајдови назад на почетна точка, Тоа \ 's толку едноставно и, лесно повеќе од често своите заштедува втора операција.

Испраќам барање

  Кликни за да се освежи