EN
EN

производи

производи

Emeil:[email protected]

телефон :86-051389077744

Додај :Rm1808, Зграда 27, КБР, градот Nantong, Jiangsu покраината, Кина Поштенски:226004

  • https://www.bobomachine.com/img/duct_manufacture_auto_line_ii.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/16/20190116114250_594.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/16/20190116114259_437.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/16/20190116114307_785.jpg

Канал Производство Авто-линија II

 

Услови за достава: EXW,FCA,ФАС,ФОБ,ЦФР,CIF,КПТ,ЦИП,DAT,ДАП,ДДП

плаќање: 30% аванс од T / T,билансот надолу пред пратката.

Водечко време: witin 10-35 дена по добивањето на одредување на плаќање.

гаранција: во рок од една година од денот на B / L.

 

Испраќам барање

  • спецификација

линија II се состои од единица хранење метална рамка, ИЗРАМНУВАЧ музиката ролери, изрез и удар квадратни машина, машина за сечење. Системот за електронско контрола користи компјутер во комбинација со затворен циклус серво систем да се зголеми прецизноста и стабилизација на линија. 

протокот на табелата 

 

ОСНОВНА ОПРЕМА 

А: Две моќ метални рамки за хранење
B: Еден ИЗРАМНУВАЧ grooving ролери машина
C: Четири хидраулични изрез и да умре
D: Хидраулична машина за сечење
Е: Индустриски компјутер и специфичен софтвер

Испраќам барање

  Кликни за да се освежи