EN
EN

Контактирајте не

Изберете најпогодни опција


Дали си заинтересиран

да дознаете повеќе за BOBO машина производи и решенија?

Претплатете се на нашиот билтен >>

адреса:
КБР, Nantong , Jiangsu, Кина
Email:
[email protected]
[email protected]
телефон:
+86 15962807500(Whatsapp)
+86 513 89077744
Fax:
+86 513 89077745
Skype / Whatsapp:
[email protected]

Ни капка порака

Остави ни amessage и ние \ 'll се вратам на вас во рок од 24 часа


  Кликни за да се освежи