EN
EN

АВТОМАТСКИ кофа барел Хоп тркалаат формирање машина испратени на САД

време:2019-08-30 коментар:

јас Предности

1. спецификацијата ( дијаметар и должина) е прилагодлив;

2. Со функцијата за поставување производство, осум дигиталниот бројач; да го поставите количина на производот, По сите завршени, машината автоматски ќе запре;

3. компактна структураточни материјал со користење на;

4. Технологија за обработка и греење е разумно;

5. Со голема прецизност и интензитетот делови, долг живот и удобен за носене;

6. атрактивен дизајн, рационална изградба, низок глас, лесно и едноставно да се справи со;

7. целосна функција, со висока автоматизација.

II Главни технички податоци:

1. модел: XL CB6

2. материјал: Q195 / Q215 ладна тркалаат калем, поцинковани лист, од нерѓосувачки челик итн

3. моќ:380V,3P, 4kw

4. дебелина спектар: 0.7mm-1.5mm

5. дијаметар опсег: 100-1200mm

6. материјал ширина: 15-60mm

7. капацитет: 15-20m / min

8. Број на главни формирање ролки: 6сетови 

9. материјал ролери е: Cr12Mov

10. димензија(mm): 1800*1500*1200mm

11. Тежина: 900килограм