EN
EN

производи

производи

Emeil:[email protected]

телефон :86-051389077744

Додај :Rm1808, Зграда 27, КБР, градот Nantong, Jiangsu покраината, Кина Поштенски:226004

  • https://www.bobomachine.com/img/angle_steel_flange_forming_line.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/16/20190116172612_274.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/16/20190116172646_711.jpg
  • https://www.bobomachine.com/upfile/2019/01/16/20190116172704_328.jpg

Агол на челик прирабничка формирање линија

 

Услови за достава: EXW,FCA,ФАС,ФОБ,ЦФР,CIF,КПТ,ЦИП,DAT,ДАП,ДДП

плаќање: 30% аванс од T / T,билансот надолу пред пратката.

Водечко време: witin 10-35 дена по добивањето на одредување на плаќање.

гаранција: во рок од една година од денот на B / L.


Испраќам барање

  • спецификација

Брзина (m / min)

15

Дебелина (mm)

2~ 4

Широчина (мм)

50~ 90

Максимална Дијаметар на намотката

1300

серво диск

DELTA

Моќност (kW)

4.5+4

Тежина (кг)

3000

Димензии (мм) Машина Mian

3800x1050x1750

Decoiler

1500x500x1050

Испраќам барање

  Кликни за да се освежи