EN
EN

за нас

BOBO Машинско компанијата, основана во 2004, е производител на опрема за обработка на метал и снабдувач кои се специјализирани во обезбедување на широк спектар на цевката канал машини, старо балирање, тркала машини, Машински алатки.

Со цел да се гарантира квалитетот на нашите производи, ние користат познатиот бренд електрични елементи, и работиме со сигурни добавувачи челик, како Baosteel група и Angang челик компанијата. Со широк спектар на производство и опрема за обработка, ние сме способни за завршување на нашата сопствена планирање, мелење, сечење, заварување, и многу други процедури во нашата фабрика. Ова ни помага да значително го намалуваат трошоците за обработка додека подобро контрола на квалитетот на нашите флексибилни канал машина, отпадоци од метал baler, автомобил раб тркало машина, PU пена инекција машина, итн.

Од нашата локација во Rugao Град, Jiangsu покраината, имаме обезбедени нашите канал машини квалитет спирала, старо железо машини, филтер Машини за изработка, и краци и брадавица машини за клиенти од многу региони, како Централна и Јужна Америка, Југоисточна Азија, средниот Исток, Океанија, и Европа. Нашите годишна продажба сега надминува 470 милиони долари.

КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ


Нашиот тим BOBO посветена на обезбедување на вас со врвен квалитет машини. Секој член на тимот е сериозно на должност и се одговорни за нивното everyworks. Искрено се надеваме дека нашата технологија и напори ќе ви донесе подобро работи.

се однесуваат на
повеќе
апликации

15 ГОДИНИ
ИСКУСТВО
 • машина спирала ветер цевка
 • машина спирала ветер цевка
 • машина спирала ветер цевка
 • греење цевка
 • греење цевка
 • греење цевка
 • греење цевка
 • греење цевка
 • греење цевка
 • греење цевка
 • греење цевка
 • греење цевка
 • греење цевка
 • греење цевка
 • греење цевка

СЕРТИФИКАТ


BOBO машина се придржува до иновации и добива повеќе изум патенти и сертификати